HEBI VITAL, s.r.o.

Aromadifúzor do každého priestoru

recenzia aroma

Aromaterapia doslovne znamená liečenie prostredníctvom vôní. Je to veľmi obľúbená alternatívna terapia s dlhou históriou, ktorá je jedným z odvetví fytoterapie. Voňavé silice sprevádzali už dávnych Egypťanov po celý ich život a rovnako boli cenené aj v starom Grécku. Ide o celostný prístup liečby prostredníctvom voňavých rastlinných éterických (esenciálnych) olejov. Každá kvapka esenciálneho oleja koncentruje veľké množstvo účinných látok, ktoré sa do krvného obehu človeka dostávajú dvoma spôsobmi, buď inhaláciou cez dýchacie ústrojenstvo, alebo cez pokožku prostredníctvom masáže alebo kúpeľa.

Domove dôchodcov a domove sociálnych služieb SENIUM v Banskej Bystrici sa rozhodli svojim klientom poskytnúť priaznivé účinky éterických olejov prostredníctvom aromadifúzorov Soto white, ktoré ponúkame na našej stránke www.seniorfitnes.sk.

Pani riaditeľka PhDr. Jana Dupáková nám napísala pár slov: “S aromadifúzormi sme veľmi spokojní, naši klienti si ich veľmi obľúbili, vďaka jemným farbám a vôni. Navodzujú príjemnú a neopakovateľnú atmosféru počas relaxácie, klientom s dýchacími problémami sa lepšie dýcha. Určite odporúčame. DD a DSS Senium Banská Bystrica.”

O autorovi Zobraziť všetko

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *