HEBI VITAL, s.r.o.

Novinka na trhu – posilňovňa pod holým nebom

chrbtovy ťah

HEBI VITAL je spoločnosť špecializujúca sa na distribúciu profesionálnych exteriérových zariadení.

BWE01_02Exteriérová posilňovňa je výborná investícia, znamenie rozvoja regiónu a doklad o starostlivosti pre zlepšenie kvality života jeho obyvateľov. Vďaka exteriérovým zariadeniam posilňovňa prestáva byť spojená s dusným a preplneným priestorom pre fyzickú aktivitu. Ponúka cvičenie na čerstvom vzduchu a komunikáciu s miestnou komunitou.
Vonkajšia posilňovňa je atraktívne, voľne prístupné a bezpečné miesto, ktoré často navštevujú ľudia všetkých vekových kategórií. Cvičebné stroje sa ľahko ovládajú, môžu ich použivať pravidelní návštevníci posilňovní ako aj tí, ktorí nikdy necvičili. Starostlivo vybrané zariadenia precvičia takmer všetky svalové skupiny, minimálne: ruky, nohy, brucho, chrbát a hrudník. Tréning vo vonkajšej posilňovni aktivuje kĺby, zlepšuje stav a koordináciu tela, umožňuje svaly pretiahnuť a masírovať boľavé časti tela.
Nami ponúkané zariadenia sú vhodné pre klimatické podmienky na Slovensku, odolné proti pokusom o zničenie. Nevyžadujú pravidelnú údržbu. Sú ošetrené farbou určenou na vonkajšie použitie odolnou proti korózii, slnečnému žiareniu, zmene teploty a mechanickému poškodeniu.
Exteriérové zariadenia odporúčame predovšetkým mestám a obciam, školám a športovým zariadeniam, hotelom, rekreačným strediskám, sanatóriám a SPA komplexom, do nemocníc a rehabilitačných stredísk a samozrejme aj do domovov sociálnych služieb. Vonkajšia posilňovňa tiež ideálna pre cyklistov, na parkoviská na diaľniciach a čerpacie stanice, do kempov a do aqua komplexov.

lyžovanie
Bez ohľadu na váš vek alebo aktuálnu fyzickú kondíciu, môžete ťažiť z cvičenia. Nevyžadujú sa namáhavé cvičenia alebo výlety do posilňovne. Je to o pridaní pohybu a činnosti do vášho života. Či už ste celkovo zdravý alebo s obmedzeniami existuje mnoho spôsobov, ako ľahko udržať vaše telo v pohybe a zlepšiť svoje zdravie.

O autorovi Zobraziť všetko

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *