HEBI VITAL, s.r.o.

Novinka v predaji

obalka-str

obalkaPre všetkých milovníkov číselných krížoviek, ktorí majú stále problém zohnať svoje obľúbené krížovky v stánkoch máme dobrú správu. Ponuku týchto krížoviek sme obohatili o nový časopis Číselné krížovky ku kávičke. Ide o veľký formát A4, kde na 32 stranách nájdete humor, zaujímavosti či výroky ukryté v štvorčekovej sieti. Aj s týmto časopisom redakcie HEBI VITAL s.r.o. máte šancu každý mesiac získať finančnú hotovosť. Stačí sa zapojiť do našej rýchlej SMS súťaže alebo poslať riešenie súťažnej krížovky poštou na adresu redakcie. Pevne veríme, že aj tento titul si nájde svojich priaznivcov a bude rovnako úspešný akým sa stal aj časopis  Číselné krížovky z našej dielne. Ešte stále je v predaji 2. číslo. Tretie číslo hľadajte v stánkoch od 6. októbra 2016.

O autorovi Zobraziť všetko

admin

6 komentárovNapísať komentár

  • Dobrý deň,
   momentálne je v predaji druhé číslo časopisu. Teda ešte sme neuvažovali o predplatnom. Pokiaľ bude záujem, čo predpokladáme až budúci rok, potom si bude možné tento časopis predplatiť. Ak ste fanúšik číselných krížoviek a nepoznáte naše Číselné krížovky formát A5, potom vám tieto odporúčame. Nájdete ich v každom stánku a tieto je možné predplatiť na http://www.ipredplatne.sk
   Veselé lúštenie prajeme.

 • Dobrý deň. Veľmi sa mi páčia číselné krížovky. Ale keď si ich chcem kúpiť tak je s tým veľký problém. U nás v stánkoch na mňa pozerajú ako keby o niečom takom počuli prvýkrát. Chcem sa preto spýtať kde konkrétne ich môžem kúpiť. Som z Puchova a zatiaľ som kúpila len v reťazci Coop Jednota a aj to len formát A5. Duo krížovky a ani krížovky vo formáte A4 som nenašla nikde.

  • Dobrý deň,
   informovala som sa u nášho distribútora a zistila som, že Číselné krížovky sa predávajú v Púchove na niekoľkých predajných miestach. Do mailu vám posielam zoznam, aby ste vedeli do budúcna, kde nájdete naše časopisy. DUO krížovky ste ešte nemohli nájsť, pretože vyjdu prvýkrát v októbri 2016. Ďakujeme za váš záujem.

 • Tiež by ma zaujímalo, kde by som našla tieto Číselné krížovky ku kávičke. Duo krížovky som našla, na Číselné krížovky mám predplatné, ale toto sa nikde v Nitre nenachádza.
  Vopred ďakujem za odpoveď.

  • Dobrý deň,
   všetky naše časopisy nájdete v novinových stánkoch, prípadne si ich treba pýtať, aby boli dodávané aj v mieste vášho bydliska.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *