HEBI VITAL, s.r.o.

Pozvánka na kurz

masáž

 

Certifikovaný doTERRA kurz AromaTouch techniky

určený profesionálom fyzioterapeutom, masérom, zdravotníkom ako aj laickej verejnosti zaujímajúcej sa o oblasť prírodného uzdravovania sa.  Technika sa využíva nielen pri chrípke, na podporu imunity, pri bolestiach zápaloch svalov a kĺbov, ale aj pri ťažkých pooperačných stavochúrazoch. Je vhodná ako pre malé deti, tak i pre mladšie a staršie ročníky.

Celodenný kurz vedie Monika Baťková , certifikovaná trénerka AromaTouch techniky.

Aromatouch technika: pomoc pri napätí a pomoc pri úľave od stresu; upokojenie bolesti svalov, povzbudenie, obnovovanie činnosti svalov a protizápalové pôsobenie, zlepšenie a čistenie cirkulácie; mobilizácia imunitného systému, celková homeostáza. Jedinečný proces pri ktorom je sympatický a parasympatický nervový systém vyrovnávaný a znovu naštartovaný. Úžasný zdravie podporujúci proces pre srdce, myseľ, telo a ducha. Prax jemných techník nanášania a aplikácie olejov na chrbát a nohy.

aromatouch-technika-600px

Kurz zahŕňa

Odborný program vo forme prednášky s praktickými ukážkami, ucelené študijné materiály, sadu ôsmich olejov Aroma Touch techniky a DVD s technikou. Cena samotných olejov je takmer 140 Eur. Po vykonaní požadovaného počtu techník bude udelený Certifikát oprávňujúci v praxi vykonávať techniku Aroma Touch.  Účastníci si so sebou prinesú vlastnú plachtu a deku, písacie potreby a pohodlné oblečenie a prezutie.

Cena 150 € kurz sa platí vopred, najneskôr v deň kurzu

termín celodenného kurzu: v sobotu 6.2.2016  

9:30 – 16:30 hod. s prestávkou na obed

Miesto konania: Štúdio BENAR, Nad Plážou 33, 974 01 Banská Bystrica

Počet miest kurzu je limitovaný, rezervácia je nutná do 2.2.2016.

Kontakt Monika  Baťková  +421 948 335 011. Prosím zasielajte prihlášky na monika@batka.name alebo info@benar.sk

doterra-oils

 

O autorovi Zobraziť všetko

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *