HEBI VITAL, s.r.o.

Prečo práve my?

Katalóg Športových zariadení 2015

PREČO PRÁVE MY?

  • Ku každej objednávke pristupujeme individuálne, aby sme mohli splniť všetky očakávania zákazníkov.
  • Zariadenia sú vyrábané z najkvalitnejších materiálov a komponentov.
  • Termín dodania je zvyčajne 30 dní, zákazník je o predbežnom termíne informovaný.
  • Naše zariadenia sú navrhnuté tak, aby ich mohli bezpečne používať deti vo veku od 14 rokov, mladí ľudia i staršie osoby. Maximálna hmotnosť cvičenca je 120 kg. Sú vhodné pre skúsených nadšencov fyzickej aktivity, rovnako ako ľudí, ktorí nikdy nemali kontakt s cvičebnými strojmi, ktoré sa nachádzajú v tradičných telocvičniach. Používanie zariadenia je príjemné, efektívne a nepredstavuje riziko zranenia.
  • Našim tipom sú zariadenia zo SÉRIE LUX. Sú vybavené pylónmi s rozmermi 1750 mm x 420 mm. V pylóne môže byť umiestnená informačná tabuľa z pozinkovaného oceľového plechu s hrúbkou 1,5 mm. Tabuľa môže byť použitá pre dodávateľa alebo zriaďovateľa. Sú tu umiestnené informácie o funkciách cvičebných zariadení, návod na obsluhu prístroja alebo môže byť využitá ako obchodné reklamné médium. Na želanie vám pripravíme zodpovedajúci dizajn.
  • Zariadenia sú k dispozícii v rôznych farebných variantoch (podľa RAL), v lesku. Dodávame v dvoch štandardných kombináciách farieb: zelená (RAL 6005) / béžová (RAL 1019) a žltá (RAL 1021) / červená (RAL 3020). Farebné prevedenie je možné meniť za príplatok 5% k cene produktu.
  • Je potrebné informovať, že väčšina konkurenčných fitness zariadení sa vyrába z pozinkovaných rúr, ktoré sa potom podrobia procesu rezania, ohýbania a zvárania. Všetky tieto procesy majú negatívny vplyv na korózne vlastnosti zariadenia. Preto naše zariadenia sú zinkované ako celok, ktorý už neprechádza ďalším opracovaním.
  • V cvičebných strojoch sú použité brzdy, nárazníky a spomalovače vo vnútri zariadenia, aby sme dosiahli maximálmu bezpečnosť pred zachytením končatín alebo zakliesnením cvičiaceho.

 

O autorovi Zobraziť všetko

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *