HEBI VITAL, s.r.o.

Exteriérová telocvičňa v Sokoľanoch

a_DSC5791a

ZEM DETÍ – KOŠICE n.o. vznikla v r. 2013 a je akreditovaným zakladateľom neštátneho detského domova rodinného typu - domova detí , t.j. nahrádza deťom rodinné prostredie, z ktorého boli na potrebný čas vyňaté. Hlavnou činnosťou domova detí je pomoc deťom, ktoré sa ocitli v krízových životných situáciách a museli byť vyňaté z prirodzeného rodinného prostredia.
Domov detí poskytuje komplexnú starostlivosť o deti prioritne vo veku od 6 rokov do 18 rokov. Samostatná výchovná skupina vytvára prostredie maximálne podobné rodinnému spôsobu života, so samostatným rozpočtom a hospodárením, ktoré sa realizuje v rodinnom dome. Starostlivosť o deti je organizovaná podobne ako v prirodzenej rodine, so stabilným personálnym zabezpečením, ktoré umožní dieťaťu vybudovať si bližší vzťah. Cieľom našej práce je nahradiť deťom prirodzené rodinné prostredie, poskytnúť im pocit bezpečia, lásky a domova o ktoré boli ukrátené.

ZEM DETÍ – Košice n.o. v detskom domove rodinného typu v Sokoľanoch postavila pre svojich zverencov malú fitness telocvičňu pod holým nebom. Jej súčasťou je šesť zariadení navrhnutých tak, aby si cvičenci precvičili všetky základné svalové partie a mohli tak svoj voľný čas tráviť na čerstvom vzduchu zmysluplne. Malí aj väčší obyvatelia domova si samozrejme zábavné, dynamické stroje hneď vyskúšali, aj keď areál ešte čaká nevyhnutná úprava dopadových plôch, ktorá spraví z fitparku nielen zábavné ale aj bezpečné miesto na cvičenie pod holým nebom.

Projekt bol spolufinancovaný z finančných prostriedkov Ministerstva financií SR.

O autorovi Zobraziť všetko

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *