HEBI VITAL, s.r.o.

Aj vďaka Vám môžeme Dobrému Anjelovi pomáhať

photo-1521241139818-392dfdca74cd_20191201_113732

Už o chvíľu zapálime na adventnom venci prvú sviečku. Advent je čas, kedy by sme sa všetci mali zastaviť a zamyslieť sa nad tým, akí dôležití sú ľudia v našich životoch, akí sme vďační Bohu a veciam, ktoré nám dal, a aké máme šťastie, že máme také úžasné životy. Je čas odložiť negatíva a strach na druhú koľaj a byť vďačný, že sa každé ráno zobudíme a môžeme si užiť život, ktorý nám bol daný, s tým, aké krásne veci môžeme urobiť pre druhých. Nie každý totiž také šťastie má.

My, v spoločnosti Hebivital sme v tento čas, viac ako kedykoľvek, vďační za každého jedného z Vás, ktorý nám kúpou časopisu, knihy, hrejivého vankúšika, objednávpexels-shihab-nymur-712520kou predplatného, či čohokoľvek iného na našej stránke

www.seniorfitness.sk

pomohol prispieť na Dobrého Anjela. Pravidelnými mesačnými príspevkami tak spolu s Vami a programom Dobrý Anjel pomáhame rodinám, ktoré bojujú so zákernou chorobou. Za posledný rok sme takto prispeli viac ako 3.000 Euro a za to Vám so srdca Ď.A.K.U.J.E.M.E. Aj vďaka Vám budujeme spoločnosť, ktorá tak pozitívnym spôsobom ovplyvnila ťažkú životnú situáciu rodín s deťmi, kde sa objavila choroba.

Dizajn bez názvu - 1Každý má nárok na bezplatnú zdravotnú starostlivosť. Realita je ale výrazne iná. Podľa prieskumu, náklady na starostlivosť o ťažko chorého člena rodiny prekračujú 300 eur mesačne u takmer tretiny rodín s deťmi. Čelia tak finančnej záťaži, ktorá výrazne ovplyvňuje kvalitu ich života. Kvôli zdražovaniu a chudobe až 80 % rodín s deťmi muselo obmedziť zdravotnú starostlivosť o ťažko chorého člena rodiny. Viac ako polovica z nich uviedla, že museli začať šetriť na nákupe vitamínov a doplnkovej liečby. Tieto doplnky hrajú dôležitú úlohu v podpore zdravia a imunitného systému, obmedzenie ich dostupnosti môže komplikovať uzdravenie chorého člena rodiny.

19 % rodín obmedzilo návštevy lekára kvôli vysokým nákladom na cestu. A pravdaže, choré deti počas najťažších chvíľ liečby sú teraz ešte častejšie v nemocnici samé, bez svojej mamy, či iného blízkeho príbuzného.

Na svete je vždy veľa tmy, je na nás aby sme, ak je to v našich silách, prinášali svetlo. Všetci spoločne pracujme na tom, aby bol tento svet lepším miestom! Každý z nás si môže nechať narásť krídla. Prispej aj ty :)

unnamedwww.dobryanjel.sk

O autorovi Zobraziť všetko

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *