HEBI VITAL, s.r.o.

Bezbariérové fitness zariadenia

Handicapped woman

Na základe záujmu nájdete v našej ponuke sériu bezbariérových zariadení, ktorá má slúžiť telesne postihnutým osobám s bezbariérovým prístupom. Môžeme vám ponúknuť rôzne cvičebné stroje pre užívateľov s rôznym stupňom telesného postihnutia. Zariadenia v tejto sérii sú navrhnuté tak, aby poskytli užívateľom bezpečné, pohodlné a efektívne cvičenie na čerstvom vzduchu, vrátane posilnenia všetkých dôležitých svalových skupín. Väčšinu zariadení zo SÉRIE BEZBARIÉROVEJ je možné kombinovať s ekvivalentom pre osoby bez telesného postihnutia. Preto aj bezbariérové zariadenia môžu vhodne dopĺňať fitpark.

Cvičenie na zariadeniach zo série bezbariérovej sa perfektne hodí ako doplnok k rehabilitácii pri návrate k mobilite. Je to mierny a bezpečný spôsob, ako sa dostať späť do formy, získať kondíciu, zlepšiť pohyblivosť kĺbov, obnoviť a posilniť svaly a v neposlednom rade získať psychickú sebadôveru.

Fitness bezbariérové zariadenia sú určené mestám a obciam, nemocniciam a klinikám, sanatóriám, domovom a centrám sociálnej pomoci a svojpomoci, centrám pre podporu a rehabilitáciu osôb so zdravotným postihnutím, akýmkoľvek iným zariadeniam pracujúcich pre telesne postihnutých.

Bezbariérové projekty sú šité na mieru pre konkrétne zariadenia. Každá zákazka je individuálna, cena sa odvíja od požiadaviek a náročnosti spracovania zákazky. V prípade záujmu vám radi poradíme a vypracujeme pre vás cenovú ponuku.

 

O autorovi Zobraziť všetko

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *