HEBI VITAL, s.r.o.

CPTG® Esenciálne oleje dōTERRA® – oleje najvyššej kvality

CPTG doerra

doterra-essential-oils(CPTG) Certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej triedy firmy dōTERRA® predstavujú najbezpečnejšie, najčistejšie a najliečivejšie esenciálne oleje, ktoré sú v súčasnej dobe dostupné. Sú jemne a odborne vydestilované z rastlín, ktoré boli vypestované skúsenými pestovateľmi v rôznych častiach sveta a zozbierané v správnom čase a zodpovedajúcim spôsobom. Len v prípade splnenia týchto podmienok môžu mať esenciálne oleje optimálne zloženie a maximálnu účinnosť. Skúsení užívatelia esenciálnych olejov okamžite čuchom rozpoznajú vynikajúcu kvalitu týchto čistých, bezpečných a účinných terapeutických olejov.

“CPTG Certifikovaná čistá terapeutická trieda™” – toto označenie znamená že sú patentované a registrované na Úrade patentov a obchodných značiek v USA CPTG oleje Certifikovanej čistej terapeutickej triedy™. Môžete sa spoľahnúť na najvyššiu kvalitu, čistotu a účinnosť (bez akýchkoľvek prídavkov, umelých kontaminantov, alebo iných chemických zvyškov).

levander

Ústredným princípom produkcie značky dōTERRA® je zachovanie všetkých terapeutických vlastností olejov. Je za tým viac než iba komerčný záujem. Od svojich začiatkov v roku 2008, prvoradým záujmom dōTERRA® nebol iba komerčný aspekt marketingu esenciálnych olejov, ale ľudia.

dōTERRA® bola založená na to, aby produkovala kvalitné oleje a učila ľudí, ako ich majú správne používať.
Od svojho začiatku si dōTERRA® dala za úlohu produkovať oleje najvyššej kvality, ktoré obsahujú najširšie možné spektrum najaktívnejších terapeutických zložiek, bez ohľadu na ich cenu.

Kde to všetko začína
Aby vám dōTERRA® mohla priniesť esenciálne oleje najvyššej kvality, našla správne miesta a rastliny, aby mohli rásť na panenskej pôde, nekontaminovanej chemickými hnojivami, pesticídmi, fungicídmi alebo herbicídmi, ďaleko od zdrojov znečistenia, ako sú jadrové elektrárne, továrne, diaľnice alebo preľudnené mestá.

Destilácia olejov  -  Tradičný spôsob, ako zachovať kvalitu oleja
Proces destilácie sa vykonáva priamo na mieste, kde rastú dané rastliny, a teda môžu byť destilované za čerstva. Toto je pri produkcii olejov najvyššej kvality úplne najdôležitejšie, pretože esenciálne oleje v rastlinách sú veľmi prchavé, a akýkoľvek odklad v ich destilácii znamená, že sa vzácne oleje vyparia. Pred zberom skúsení manažéri monitorujú napr. percento éterických zložiek danej rastliny v čase kvitnutia, správny čas dňa na zber a skúmajú mnohé ďalšie faktory nevyhnutné pre produkciu najvyššej kvality CPTG®, certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy.
Bez ohľadu na cenu, v porovnaní s metódami komerčných firiem, ktoré destilujú oleje, dōTERRA® robí extraordinárne kroky, aby sa počas procesu destilácie zachovali všetky krehké aromatické zložky svojich esenciálnych olejov:
→ Rastliny sú destilované parou, v malých várkach v predĺžených časových intervaloch, za použitia nízkeho tlaku a malej teploty; tento tradičný spôsob destilácie sa celé stáročia používal v Európe.
→ Pri procese destilácie nie sú použité ani pridané žiadne rozpúšťadlá, ani syntetické chemikálie akéhokoľvek druhu.
→ Variče sú vyrobené z drahých zliatin nehrdzavejúcej ocele jedálenskej triedy. Dôvodom je, že meď, alebo oceľ nižšej triedy sú reaktívnejšie materiály a môžu reagovať s olejmi, tým by pozmenili ich chemickú štruktúru a poškodili ich chemické vlastnosti.

doterra-oils

Nezávislé analýzy olejov na zaistenie najvyššej kvality
Po výrobe sa každá vzorka analyzuje v nezávislom laboratóriu, aby sa zabezpečila najvyššia kvalita. Metódy testovania na stiahnutie TU.
dōTERRA® nastavila nový štandard kvality. Ponúka iba CPTG® certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej triedy, ktorú sú najkvalitnejšie na trhu. dōTERRA® zdvihla latku v tom, čo CPTG, certifikovaná čistá terapeutická trieda skutočne znamená.

Žiadne skratky pre lacnejšiu výrobu olejov
Produkcia CPTG® certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy je veľmi drahá. Potrebné metódy sú náročné na čas a prácu a často spotrebujú niekoľko stovák – dokonca tisícok kilogramov surového rastlinného materiálu na výrobu pod litra esenciálneho oleja. Napríklad, na výrobu pol litra ružového oleja sa spotrebuje 2500 ružových lupienkov.
Nie je ťažké nájsť lacnejšie esenciálne oleje, ale esenciálne oleje dōTERRA® vám ponúknu za vaše peniaze skutočnú hodnotu.

Širokú ponuku nájdete na www.seniorfitness.sk

family-physician-kit

O autorovi Zobraziť všetko

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *