HEBI VITAL, s.r.o.

Séria ŠTANDARD – technické parametre

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

SÉRIA ŠTANDARD

Stack of steel tubing, stainless tubesTechnické vlastnosti zariadenia:
ZARIADENIE:
- Nosná konštrukcia je vyrobená z oceľovej rúrky Ø 114 mm a hrúbky 3,6 mm.
- Montážna okrúhla príruba je hrúbky 8 mm. Ostatné konštrukčné prvky z trubiek sú Ø 60 – 89 mm, hrúbka 2,9 mm. Zábradlia, madlá a ostatné rúrkové prvky vyrobené z oceľového profilu nie sú väčšie než Ø 43 mm, hrúbka 2,9 mm. Všetky ukončenia sú opatrené kovovými krytkami.
- Sedák, operadlo a nášľapné časti sú vyrobené z nerezovej ocele hrúbky plechu 2 až 3 mm s otvormi pre odtok vody. Oceľ je upravená práškovým nástrekom odolným proti poškriabaniu.
- Pohybujúce sa časti sú chránené proti nadmernému vychýleniu (nad 50 stupňov), prípadne zadreniu alebo zakliesneniu cvičiaceho pomocou vnútorného obmedzovača v konštrukcii.
- Voľne pohybujúce sa časti zariadenia sú vybavené tlmičmi na zníženie nárazových síl prvkov a tým zamedzujú zovretie cvičiaceho.
- Vzdialenosť medzi pohyblivými časťami nesmie byť menšia ako 30 cm, táto vzdialenosť poskytuje ochranu proti uviaznutiu častí tela osoby vykonávajúcej cvičenie.
- Spojovací a ochranný materiál: metrické skrutky, pozinkované. Samosvorné matice, pozinkované. Krytky, plastové, zabezpečené pred uvoľnením. Pile of stainless steel nuts
V zariadeniach sú použité guličkové ložiská, bezúdržbové, metrické, určené do exteriéru.
- Zariadenie je ošetrené epoxidovou práškovou farbou systémom – zinkový základný náter – farba.

INŠTALÁCIA
Inštalácia betónových základov minimálne 30 cm pod povrchom zeme (v súlade s STN EN 1176-1: 2009). Inštalácia pomocou oceľových kotiev zaliatych do betónu. Betón certifikovaný, minimálny stupeň C16 / 20.
NORMY
Zariadenie vyrobené na základe normy DIN EN 957 a STN EN 1176 potvrdil aktuálny certifikát. Okrem toho, certifikované pre bezpečnosť B, ktoré potvrdzuje, že používanie v súlade so zásadami stanovenými výrobcom, nepredstavuje riziko ohrozenia zdravia, života, majetku a životného prostredia. Maximálna hmotnosť cvičenca je 120 kg.
ZÁRUKA
Záruka 2 roky: oceľové nosné prvky, zvary, skrutky, plastové diely, sedadlá, nášľapné časti, rovnako ako aj ložiská, spojovací materiál, atď …
Záruka 2 roky: na montáž zariadenia.

O autorovi Zobraziť všetko

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *